Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Zestaw trzech statywów Manfrotto 1051BAC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw składający się z trzech statywów oświetleniowych Manfrotto 1051BAC.
Statywy dzięki swojej konstrukcji można ze sobą łączyć dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w stanie spoczynku - można ustawić płasko pod ścianą.
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Pneumatyczne | Yes |
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, 5/8″ (16mm) trzpień |
| Długość po złożeniu | 67 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 25, 22, 19, 16 mm |
| Srednica podstawy | 70 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Ilość sekcji | 4 |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 211 cm |
| Udźwig | 4 kg |
| Wysokość minimalna | 75 cm |
| Średnica nogi | Ø19mm |
| Sugerowane kółka | 017 |

