Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Zestaw trzech statywów Manfrotto 1005BAC RANKER
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw trzech statywów Manfrotto 1005BAC RANKER.
Statywy aluminiowe z poduszką powietrzną, 3 sekcje, możliwość łączenia ze sobą kilku statywów dla ułatwienia transportu i składowania.
Specyfikacja:
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Pneumatyczne | Tak |
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, 5/8″ (16mm) trzpień |
| Długość po złożeniu | 100 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 35, 30, 25 mm |
| Srednica podstawy | 106 cm |
| Przekrój nogi | okrąg |
| Ilość sekcji | 3 |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 273 cm |
| Udźwig | 10 kg |
| Wysokość minimalna | 118 cm |
| Średnica nogi | 22mm |

