Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Zestaw statyw 290 Xtra z głowicą kulową 496
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw 290 Xtra to idealne rozwiązanie gwarantujące stabilność dla miłośników fotografii. Największy statyw w serii 290, zbudowany z 3-sekcyjnych rurek aluminiowych i specjalnego odlewu zwiększającego sztywność, trwałość i zakres możliwości. Aluminiowe dźwignie blokowania nóg posiadają regulowane naprężenie, dzięki czemu mogą być dokręcone w celu przeciwdziałania skutkom starzenia lub zużycia, utrzymując statyw w pełni funkcjonalny podczas wieloletniego użytkowania. Wyróżniającą cechą statywu jest wybór 4 ustawień kąta rozstawu nóg, która zwiększa możliwość kreatywnego wykorzystania statywu do wykonywania zdjęć. Kolumna środkowa umożliwia wygodne ustawienie wysokości do wymaganego poziomu. Gumowa rękojeść, jednej z nóg statywu, gwarantuje pewne trzymanie statywu i zapewnia maksymalną ergonomię. Statyw wyposażony jest w dedykowany pokrowiec na ramię, pozwalający na komfortowe przechowywanie i transportowanie statywu w każdych warunkach. Statyw 290 Xtra w zestawie ze specjalnie zaprojektowaną głowicą kulową, co powoduje, że całość zestawu jest bardziej kompaktowa i wygodniejsza w transportowaniu. Szeroki zakres ustawień i sferyczny ruch głowicy, wraz z możliwością szybkiego blokowania i odblokowywania, umożliwia łatwiejsze i szybsze kadrowanie. Głowica wyposażona jest w wymienną płytką 200PL, wykonaną z aluminium, blokada płytki posiada możliwość regulowanej kontroli docisku, co sprawdza się nawet z ciężkim aparatem.
MXMAS
| Waga | 2200 g |
|---|---|
| Kolekcja/Seria | 290 |
| Materiał | Aluminium |
| Udźwig | 5 kg |
| Wysokość minimalna | 40 cm |
| Wysokość maksymalna | 170 cm |
| Wysokość maksymalna z opuszczoną kolumną | 146 cm |
| Długość po złożeniu | 65.5 cm |
| Rodzaj głowicy | Głowica kulowa |
| Średnice nóg | 19, 22.5, 26 mm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Średnica podstawy | 60 mm |
| Kąty rozwarcia nóg | 25°,46°,66°,88° |
| Mocowanie | 1/4″ gwint męski |
| Średnica kuli | 35 mm |
| Blokada kuli | Tak |
| Torba w zestawie | 109711 |
| Kolumna | rapid |
| Kolor | Black |
| Easy Link | No |
| Regulacja oporu | Tak |
| Przechył przód-tył | -90° / +90° |
| Niezależna blokada panoramy | no |
| Niezależna blokada pochyłu | no |
| Przechył na bok | -90° / +90° |
| Rodzaj nóg | Pojedyncze |
| Zaciski | Zatrzaski |
| Maskymalna temperatura pracy | 60 C |
| Minimalna temperatura pracy | -30 C |
| Regulacja oporu w panoramie | NONE |
| Obrót w panoramie | 360 |
| Rodzaj płytki | 200PL-14 |
| Szybkozłączka | Tak |
| Regulacja oporu w pochyle | NONE |
| Średnica platformy | 60 mm |

