Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Zestaw Manfrotto Pro Video Carbon System 500A, 535 (60mm)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lekki zestaw video Manfrotto ze statywem carbonowym 535 oraz głowicą MVH500A (z półkulą 60mm). Zestaw zawiera torbę.
| Waga | 5280 g |
|---|---|
| Kolekcja/Seria | 500 |
| Materiał | Aluminium |
| Udźwig | 5 kg |
| Wysokość minimalna | 38.5 cm |
| Wysokość maksymalna | 182.5 cm |
| Rodzaj głowicy | Głowica kulowa |
| Ilość sekcji | 3 |
| Średnice nóg | 24.8, 29.2, 34.2 mm |
| Szybkozłączka | Tak |
| Przeciwwaga | 2.4 kg |
| Środek ciężkości | 55 mm |
| Długość po złożeniu | 85 cm |
| Podstawa | Półkula 60 |
| Kompatybilność akcesoriów | 114,127V,127VS |
| Mocowanie | 3/8″ gwint męski |
| Średnica podstawy | 60 mm |
| Poziomica (ilość) | 1 |
| Torba w zestawie | 110125 |
| Kolumna | no centre column |
| Certyfikaty | none |
| Kolor | Black |
| Easy Link | Yes |
| Przechył przód-tył | -70° / +90° |
| Przechył na bok | 5 |
| Rodzaj nóg | Pojedyncze |
| Kąty rozwarcia nóg | 23°, 50°, 70° |
| Zaciski | Zatrzaski |
| Maskymalna temperatura pracy | 60 C |
| Minimalna temperatura pracy | -20 C |
| Rączka w komplecie | Tak |
| Regulacja oporu w panoramie | fluid cartridge with fixed drag |
| Obrót w panoramie | 360 |
| Rodzaj płytki | 500PLONG |
| Regulacja oporu w pochyle | fluid cartridge with fixed drag |

