Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Torebka naramienna Manfrotto STREET
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Street to wejście marki Manfrotto w świat mody. Wszystkie torby i plecaki zaprojektowane zostały z dbałością o dobór materiałów i stylowy projekt inspirowany najnowszymi trendami mody. Dzięki kompozycji różnych materiałów i wzorów wewnątrz, i na zewnątrz, każda torba posiada charakterystyczny i atrakcyjny wygląd.
Torba Street na ramię to idealne rozwiązanie dla kompaktowych aparatów systemowych, czyli popularnych “bezlusterkowców” lub lustrzanki cyfrowej z obiektywem zoom. Wygodę w przenoszeniu torby zapewnia wyściełany regulowany pasek na ramię i poręczny uchwyt. Górna klapa pozwala na łatwy i szybki dostęp do aparatu.
| Waga | 400 g |
|---|---|
| Kolekcja/Seria | Street |
| Rodzaj sprzętu | Bezlusterkowiec, Lustrzanka |
| Liczba obiektywów | 1, 2 |
| Uchwyt na statyw | Nie |
| Miejsce na rzeczy osobiste | Nie |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Materiał | Nylon, Tkanina syntetyczna |
| Zewnętrzna wysokość | 16 cm |
| Zewnętrzna długość | 19.5 cm |
| Zewnętrzna szerokość | 12 cm |
| Przegroda główna - wysokość | 14,5 cm |
| Przegroda główna - długość | 16 cm |
| Przegroda główna - szerokość | 10,5 cm |
| Rodzaj torby | Shoulder Bag |
| Kompatybilne aparaty | Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II |

