Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.

Syrp głowica Genie Mini

Dostępność: brak towaru
Cena: 999,00 zł 999.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Syrp
Kod produktu: SY0032-0001

Opis

SYRP Genie mini jest niezwykle prostym w obsłudze urządzeniem do tworzenia płynnego ruchu przy zdjęciach poklatkowych typu timelapse lub realizacjach wideo w czasie rzeczywistym. Za pośrednictwem aplikacji Syrp Genie na Android lub iOS możemy bezprzewodowo zmienić ustawienia głowicy.

Kompaktowy rozmiar głowicy Genie Mini zapewnia komfort transportowania w torbie lub nawet w kieszeni. Wystarczy zamontować Genie Mini na statywie i uruchomić aplikację Syrp Genie na smartfonie lub tablecie, aby uzyskać płynny ruch panoramowania przy zdjęciach poklatkowych (timelapse). W trybie wideo Genie Mini porusza się perfekcyjnie płynnie przy stałej prędkości rejestrując dokładny ruch panoramowania. Genie Mini jest urządzeniem bardzo prostym w obsłudze o zaawansowanych możliwościach wykonywania zdjęć timelapse i wideo.

Aplikacja Syrp Genie wyposażona jest w gotowe ustawienia, co pozwala na rozpoczęcie realizacji zdjęć natychmiast po wypakowaniu urządzenia z pudełka, bez dodatkowej wiedzy technicznej. Wystarczy ustawić urządzenie i realizować zdjęcia. Głowica Genie Mini jest kompatybilna z szeroką gamą lustrzanek, kompaktowych aparatów systemowych i kamer wideo oraz kamer sportowych typu GoPro lub Sony Action Cam. Aplikacja Syrp Genie jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS i Android.

Głowica Genie Mini zaprojektowana została również do współpracy z głowicą Genie. W łatwy sposób możemy przejść do kolejnego poziomu, 2-osiowej realizacji zdjęć poklatkowych lub kontroli ruchu w rejestracji wideo i poszerzeniu możliwości realizacji, synchronizując dwa urządzenia jednocześnie.

*Kabel do synchronizacji urządzenia Genie i Genie mini dostępny jest jako oddzielne akcesorium.

Łatwość ustawień pozwala na kontrolę sekwencji ruchu głowicy od początku, aż po ustawienie końcowe przy zdjęciach poklatkowych timelapse lub realizacji wideo. Początkowy ruch głowicy może być powolny, aż do uzyskania pożądanej prędkości ujęcia i jest stopniowo zmniejszany przy ustawieniu końcowym, aż do całkowitego zatrzymania.

Głowica Genie Mini umożliwia realizację znakomitych zdjęć poklatkowych w technice HDR, dzięki czemu efekt naszego materiału zdjęciowego pozwala uzyskać szerszy zakres rozpiętości tonalnej w ostatecznej wersji obrazu wideo.

Głowice Genie Mini można również połączyć ze sobą za pomocą uchwytu Pan+Tilt i poprzez kabel synchro zyskując tym samym możliwość jednoczesnego ruchu panoramowania i pochylenia. Wszystkie ustawienia można kontrolować poprzez aplikację Syrp Genie.

Specyfikacja:
Prędkość działania: obrót 360° w 33s, minimalny kąt ruchu głowicy 0.005°
Maksymalny udźwig przy panoramowaniu 4kg, przy pochyleniu 3kg
Waga urządzenia 230g

Wbudowany akumulator Li-Ion:
zdjęcia poklatkowe timelapse ponad 48 godzin;
realizacja wideo ponad 5 godzin;
czas ładowania 3 godziny

Zestaw zawiera:
głowicę Genie Mini
kabel do ładownia Micro USB
adapter 1/4” do 3/8”
ściereczka do obiektywu
kabel synchronizacyjny do podłączenia aparatu

Kompatybilność:
głowica Genie Mini współpracuje z lustrzankami i systemowymi aparatami kompaktowymi oraz kamerami wideo (w zależności od kabla podłączeniowego).
Aplikacja Sypr Genie dostępna jest na urządzenia z systemem iOS oraz Android w wersji 4.3 i wyższej.

Komunikacja i porty:
Bluetooth 4.0 w aplikacji Syrp App (iOS, Android), gniazdo USB – ładowanie, gniazdo Camera – 2.5mm, gniazdo Accessory – 3.5mm (opcja dual Genie + kabel IR)

Zasilanie:
USB 5V 0.5A DC

Mocowanie:
gwint 1/4” na górze, gniazdo 3/8” na dole, zawiera adapter 1/4”do 3/8”

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl