Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw oświetleniowy Manfrotto COMPACT 1052BAC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw z poduszką powietrzną, 3 sekcje, możliwość łączenia ze sobą kilku statywów dla ułatwienia transportu i składowania.
| Waga | 1230 g |
|---|---|
| Pneumatyczne | Yes |
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, 5/8″ (16mm) trzpień |
| Długość po złożeniu | 86 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 25, 22, 19 mm |
| Srednica podstawy | 109 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Ilość sekcji | 3 |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 237 cm |
| Udźwig | 5 kg |
| Wysokość minimalna | 101 cm |
| Średnica nogi | Ø19mm |
| Sugerowane kółka | 017 |

