Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw kolumnowy Manfrotto 231CS ze stalową kolumną
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stalowy, srebrno - czarny, chromowany statyw studyjny kolumnowy na kółkach.
Specyfikacja:
| Waga | 8000 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 5/8″ (16mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 121 cm |
| Kolor | Szary, Czarny |
| Średnica kolumny | 35 mm |
| Srednica podstawy | 100 cm |
| Przekrój nogi | prostokątny |
| Ilość sekcji | 1 |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 5 kg |
| Materiał podstawy | Stal |
| Materiał kolumny | Stal |
| Wysokość maksymalna | 250 cm |
| Udźwig | 8 kg |
| Wysokość minimalna | 35 cm |
| Średnica nogi | 20x40mm |

