Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw karbonowy Manfrotto 057 3 sekc. z szybką kolumną
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw karbonowy Manfrotto 057 C3
Profesjonalny, wytrzymały i uniwersalny statyw, niezwykle wydajny, z wieloma możliwymi ustawieniami.
Jego wykonane z karbonu, trój-sekcyjne, wytrzymałe nogi zapewniają idealną stabilność nawet przy maksymalnej wysokości.
Dostępny jest również adapter do niskich pozycji, dzięki któremu statyw jest jeszcze bardziej uniwersalny.
Specyfikacja:
| Waga | 2800 g |
|---|---|
| Materiał | CarbonExact |
| Udźwig | 18 kg |
| Średnice nóg | 39.2, 34.2, 29.2 mm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Kąty rozwarcia nóg | 23°, 50°, 75° |
| Mocowanie górne | 3/8″ gwint męski |
| Wysokość minimalna | 23 cm |
| Wysokość maksymalna | 157 cm |
| Wysokość maksymalna z opuszczoną kolumną | 132 cm |
| Długość po złożeniu | 62 cm |
| Średnica platformy | 80 mm |
| Poziomica (ilość) | 1 |
| Torba w zestawie | none |
| Kolumna | |
| Kolor | Black |
| Easy Link | Nie |
| Rodzaj nóg | Pojedyncze |
| Zaciski | Zatrzaski |
| Maskymalna temperatura pracy | 70 C |
| Minimalna temperatura pracy | -30 C |

