Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto WIND-UP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw z wysuwaną kolumną na korbkę, stalowy, 3 sekcje.
Jest to krótka wersja 087NW.
Specyfikacja:
| Waga | 15500 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 155 cm |
| Kolor | Szary, Black |
| Przekrój kolumny | round |
| Średnica kolumny | 55, 45, 38 mm |
| Srednica podstawy | 128 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Górska noga | 1 |
| Materiał | Stal chromowana |
| Wysokość maksymalna | 276 cm |
| Udźwig | 15 kg |
| Wysokość minimalna | 135 cm |
| Ilość sekcji kolumny | 2 |
| Sekcje kolumny | 3 |
| Średnica nogi | 30mm |
| Sugerowane kółka | 104104G374m10 |

