Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto WIND-UP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw z wysuwaną kolumną na korbkę, stalowy, 3 sekcje, na kółkach z hamulcem.
| Waga | 16000 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 134 cm |
| Kolor | Szary, Black |
| Przekrój kolumny | round |
| Średnica kolumny | 55, 45, 38 mm |
| Srednica podstawy | 100 cm |
| Przekrój nogi | prostokąt |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 5.5 kg |
| Materiał | Stal |
| Wysokość maksymalna | 276 cm |
| Udźwig | 30 kg |
| Wysokość minimalna | 144 cm |
| Ilość sekcji kolumny | 2 |
| Sekcje kolumny | 3 |

