Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto WIND UP z korbą, stal
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw z wysuwaną kolumną na korbkę, stalowy, 2 sekcje.
Specyfikacja:
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 153 cm |
| Kolor | czarny, srebrny |
| Średnica kolumny | 55, 45 mm |
| Srednica podstawy | 128 cm |
| Przekrój nogi | okrągły |
| Ilość sekcji | 2 |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 30 kg |
| Materiał podstawy | Stal |
| Materiał kolumny | Stal |
| Wysokość maksymalna | 247 cm |
| Udźwig | 45 kg |
| Wysokość minimalna | 139 cm |
| Średnica nogi | 30mm |
| Sugerowane kółka | 104, 104G. 374m10 |

