Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto VR PIXI EVO KIT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw Manfrotto PIXI EVO przeznaczony jest do obsługi niewielkich kamer 360°. Zestaw składa się ze specjalnie dostosowanej wersji PIXI EVO i 4-sekcyjnej aluminiowej tyczki ze śrubą 1/4" do mocowania kamery. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach do relacji na żywo, streamingu i spacerów wirtualnych. Tyczkę można również odłączyć od podstawy i używać jako drążka do selfie.
Cechy:
- Kompaktowy i zawsze gotowy do użycia z małą kamerą 360°
- Mini statyw z możliwością rozstawu nóg w 2 kątach
- Możliwość indywidualnego wysuwu nóg w pięciu poziomach
- Aluminiowa, 4-sekcyjna tyczka
Specyfikacja:
| Waga | 540 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 59 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 0 mm |
| Ilość sekcji | 4 |
| Górska noga | 3 |
| Materiał podstawy | Adapto |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 143 cm |
| Udźwig | 1 kg |
| Wysokość minimalna | 52.5 cm |

