Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto TALL CINE stalowy chromowany
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Srebrny, chromowany, stalowy, 3 sekcyjny wysoki statyw.
| Waga | 9000 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 155 cm |
| Kolor | Black, Silver |
| Średnica kolumny | 35, 30, 25 mm |
| Srednica podstawy | 102 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Ilość sekcji | 3 |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 6 kg |
| Materiał podstawy | Stal |
| Materiał kolumny | Stal |
| Wysokość maksymalna | 380 cm |
| Udźwig | 25 kg |
| Wysokość minimalna | 146 cm |
| Średnica nogi | 22mm |
| Sugerowane kółka | 103 104 104G |

