Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto NANOPOLE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Manfrotto Nanopole to nowy, lekki statyw o udźwigu 1,5 kg i nadzwyczajnej stabilności.
Jest to produkt typu 2 w 1: kolumna statywu jest odczepiana i z łatwością może służyć jako ręczny boom.
Aby odłączyć kolumnę, wystarczy nacisnąć przycisk z logiem od spodu kolumny i po prostu odłączyć od dolnej części statywu.
Statyw Manfrotto Nanopole jest idealnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach i zapewnia ekscytujące, nowe możliwości dla fotografa.
Wyposażony w górską nogę (pozwala na ustawienie na nierównej powierzchni) oraz haczyk na torbę z piaskiem, z łatwością poradzi sobie przy zdjęciach na zewnątrz.
| Waga | 1070 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, 5/8″ (16mm) trzpień |
| Długość po złożeniu | 49 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 13, 16, 19, 22, 25 mm |
| Srednica podstawy | 100 cm |
| Przekrój nogi | rectangular |
| Ilość sekcji | 5 |
| Górska noga | 1 |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 195 cm |
| Udźwig | 1.5 kg |
| Wysokość minimalna | 49 cm |
| Średnica nogi | 15x5mm |

