Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto HEAVY DUTY stalowy chromowany
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Srebrny, chromowany, stalowy, 3 sekcyjny wysoki statyw z poduszką powietrzną zapobiegającą nagłemu złożeniu się kolumny.
Specyfikacja:
| Waga | 8300 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 131 cm |
| Kolor | Silver |
| Średnica kolumny | 40, 35, 30 mm |
| Srednica podstawy | 126 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Ilość sekcji | 3 |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 3 kg |
| Materiał podstawy | Stal |
| Materiał kolumny | Stal |
| Wysokość maksymalna | 333 cm |
| Udźwig | 40 kg |
| Wysokość minimalna | 131 cm |
| Średnica nogi | 22mm |
| Sugerowane kółka | 109110110G |

