Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto CINE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czarny, aluminiowy, 2 sekcyjny statyw pod cięższe lampy i reflektory.
| Waga | 4200 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 112 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 35, 30 mm |
| Srednica podstawy | 118 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Ilość sekcji | 2 |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 3 kg |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 212 cm |
| Udźwig | 15 kg |
| Wysokość minimalna | 131 cm |
| Średnica nogi | 22mm |
| Sugerowane kółka | 109110110G |

