Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto CINE stalowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Srebrny, stalowy, 2 sekcyjny statyw do wielu ciężkich zadań.
| Waga | 6520 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 116 cm |
| Kolor | Szary, Black |
| Przekrój kolumny | round |
| Średnica kolumny | 35, 30 mm |
| Srednica podstawy | 118 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Górska noga | 1 |
| Materiał | Stal chromowana |
| Wysokość maksymalna | 216 cm |
| Udźwig | 18 kg |
| Wysokość minimalna | 132 cm |
| Ilość sekcji kolumny | 1 |
| Sekcje kolumny | 2 |
| Średnica nogi | 22mm |
| Sugerowane kółka | 110110G |

