Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto BACKLITE czarny 9-85cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Baza z gniazdem żeńskim i wyjmowaną końcówką na lampę błyskową wraz z aluminiową kolumną dwu sekcyjną idealnie nadaje się do oświetlania z niskich pozycji tła lub innych przedmiotów.
Całość stanowi niewysoki statyw studyjny znajdujący znakomicie zastosowanie przy niskich pozycjach oraz niewielkich gabarytów lampach.
Polecany szczególnie do lamp systemowych jako doświetlenie z kontry lub doświetlenie tła.
Specyfikacja:
| Waga | 1320 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, 5/8″ (16mm) trzpień |
| Długość po złożeniu | 48 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 22, 19 mm |
| Srednica podstawy | 60 cm |
| Przekrój nogi | prostokąt |
| Ilość sekcji | 2 |
| Materiał podstawy | Stal |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 85 cm |
| Udźwig | 3 kg |
| Wysokość minimalna | 9 cm |
| Średnica nogi | 20x5mm |

