Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto ALU-SENIOR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czarny, aluminiowy, 3 sekcyjny statyw do wielu ciężkich zadań.
Specyfikacja:
| Waga | 3000 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 122 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 35, 30, 25 mm |
| Srednica podstawy | 118 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Ilość sekcji | 3 |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 2.5 kg |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 315 cm |
| Udźwig | 12 kg |
| Wysokość minimalna | 124 cm |
| Średnica nogi | 22mm |
| Sugerowane kółka | 109110110G |

