Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto 5001B NANO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aluminiowy pięciosekcyjny statyw idealny do zastosowania z niewielkimi lampami systemowymi, kompaktowymi i parasolkami. Doskonale sprawdza się jako element zestawu mobilnego.
| Waga | 960 g |
| Pneumatyczne | No |
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, 5/8″ (16mm) trzpień |
| Długość po złożeniu | 48 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 25, 22, 19, 16, 13 mm |
| Srednica podstawy | 100 cm |
| Przekrój nogi | rectangular |
| Ilość sekcji | 5 |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 190 cm |
| Udźwig | 1.5 kg |
| Wysokość minimalna | 49 cm |
| Średnica nogi | 15x5mm |

