Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto 420CSUNS COMBI BOOM stalowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stalowy statyw typu Combi-Boom, 4 sekcyjny, 3 sekcje wyciągane, może służyć jako zwykły statyw lub boom.
| Waga | 5600 g |
|---|---|
|
Mocowanie górne |
1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, 5/8″ (16mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień |
| Maks. wysięg booma | 19 cm |
| Min. wysięg booma | 191 cm |
| Długość po złożeniu | 113 cm |
| Kolor | Black, Silver |
| Średnica kolumny | 35, 30, 25, 20 mm |
| Srednica podstawy | 109 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Ilość sekcji | 3 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 1.5 kg |
| Materiał podstawy | Stal |
| Materiał kolumny | Aluminium, Stal |
| Wysokość maksymalna | 392 cm |
| Udźwig | 12 kg |
| Wysokość minimalna | 131 cm |
| Średnica nogi | 22mm |
| Sugerowane kółka |

