Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto 270CSU SUPER STEEL stalowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chromowany stalowy statyw oświetleniowy. 4 sekcje, trzy zaciski oraz jedna noga poziomująca.
Specyfikacja:
| Waga | 13,5 kg |
|---|---|
| Długość po złożeniu | 144 cm |
| Ilość sekcji | 4 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 12 kg |
| Wysokość maksymalna | 477 cm |
| Udźwig | 40 kg |
| Wysokość minimalna | 144 cm |
| Sugerowane kółka | 103, 104, 104G |

