Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto 270BSU SUPER STEEL stalowy czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czarny,stalowy, chromowany, 4 sekcyjny bardzo wysoki statyw.
Trzy zaciski oraz jedna noga poziomująca. Niezwykły zasięg 477cm oraz udźwig do 40kg czyni ten statyw naprawdę wyjątkowym sprzętem.
Specyfikacja:
| Waga | 13500 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 144 cm |
| Kolor | czarny |
| Średnica kolumny | 50, 45, 40, 35 mm |
| Srednica podstawy | 174 cm |
| Przekrój nogi | okrągły |
| Ilość sekcji | 4 |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 12 kg |
| Materiał podstawy | Stal |
| Materiał kolumny | Stal |
| Wysokość maksymalna | 477 cm |
| Udźwig | 40 kg |
| Wysokość minimalna | 144 cm |
| Średnica nogi | 30mm |
| Sugerowane kółka | 103104104G |

