Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto 269HDBU Super Giant
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aluminiowy statyw oświetleniowy. 6 sekcji, 5 zacisków oraz jedna noga poziomująca.
Specyfikacja:
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Pneumatyczne | Nie |
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 173 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 50, 45, 40, 35, 30, 25 mm |
| Srednica podstawy | 174 cm |
| Przekrój nogi | okrąg |
| Ilość sekcji | 6 |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 1 kg |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 730 cm |
| Udźwig | 10 kg |
| Wysokość minimalna | 190 cm |
| Średnica nogi | 30mm |
| Sugerowane kółka | 103, 104, 104G |
Z uwagi na fakt że statyw jest traktowany jako dłużyca, koszt jego wysyłki to 45,00 - zostanie doliczony przed wysyłką.

