Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto 269BU SUPER ALU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czarny, aluminiowy, 4 sekcyjny bardzo wysoki statyw.
Specyfikacja:
| Waga | 8000 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1 1/8″ (28mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień, 3/8″ gwint męski |
| Długość po złożeniu | 144 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 50, 45, 40, 35 mm |
| Srednica podstawy | 174 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Ilość sekcji | 4 |
| Górska noga | 1 |
| Udźwig dla maksymalnej długości | 6.3 kg |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 455 cm |
| Udźwig | 35 kg |
| Wysokość minimalna | 144 cm |
| Średnica nogi | 30mm |
| Sugerowane kółka | 103,104,104G |

