Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw Manfrotto 1004BAC MASTER 124cm/366 cm 3 sztuki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw trzech statywów oświetleniowych 1004BAC.
Specyfikacja:
| Waga | 7000 g |
| Pneumatyczne | yes |
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, 5/8″ (16mm) trzpień |
| Długość po złożeniu | 107 cm |
| Kolor | Black |
| Średnica kolumny | 35, 30, 25, 20 mm |
| Srednica podstawy | 106 cm |
| Przekrój nogi | round |
| Ilość sekcji | 4 |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Wysokość maksymalna | 366 cm |
| Udźwig | 9 kg |
| Wysokość minimalna | 124 cm |
| Średnica nogi | 22mm |
| Sugerowane kółka | 018 |

