Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Statyw 190 X3 Alu 3 sekc.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Manfrotto MT190X3
Statyw Manfrotto MT190X3 to młodszy brat jednego z najpopularniejszych statywów na rynku – znanego wszystkim: Manfrotto 190XB.
Zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest wyższy, szybszy w użytkowaniu.
Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.
Quick Power Lock – nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Jednym ruchem możesz odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!
Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!
Czterostopniowa blokadą rozstawu nóg – pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 9 cm od podłoża !
| Waga | 2000 g |
|---|---|
| Kolekcja/Seria | 190 |
| Materiał | Aluminium |
| Udźwig | 7 kg |
| Średnice nóg | 26, 22.5, 19 mm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Kąty rozwarcia nóg | 25°,46°,66°,88° |
| Mocowanie górne | 3/8″ gwint męski |
| Wysokość minimalna | 9 cm |
| Wysokość maksymalna | 160 cm |
| Wysokość maksymalna z opuszczoną kolumną | 135 cm |
| Długość po złożeniu | 59 cm |
| Średnica platformy | 60 mm |
| Torba w zestawie | none |
| Kolumna | |
| Kolor | Black |
| Easy Link | Tak |
| Rodzaj nóg | Pojedyncze |
| Zaciski | Zatrzaski |
| Maskymalna temperatura pracy | 60 C |
| Minimalna temperatura pracy | -30 C |

