Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Quadralite Thea 308 panel LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Thea LED 308 to panele oświetleniowe zaprojektowane specjalnie do zastosowań mobilnych. Źródłem światła są diody LED o wysokim współczynniku odwzorowania kolorów (CRI ≥95). Lampa emituje do 860 luxów (1m) światła najwyższej jakości, pozbawionego efektu migotania o temperaturze barwowej 5600 ±300K. Z tyłu lamy umieszczono panel sterujący, za którego pomocą można ustawiać jasność.
Bezprzewodowy pilot umożliwia zdalne sterowanie lampą w studiach lub w trudno dostępnych miejscach w plenerze. Dzięki dedykowanym dyfuzorom (dyfuzyjny, żółty i niebieski) panel świeci równomiernie całą powierzchnią. Skutkuje to tym, że Thea LED 500 pozwala oświetlić scenę bez niepożądanego efektu wielokrotnych cieni. Ponadto wysoka funkcjonalność paneli Thea LED 308 wynika z niewielkich rozmiarów i małej masy. Sam panel waży jedynie 480g i jest niezwykle płytki (15mm). Jest też wyposażony w uchwyt mocujący z regulacją pochyłu i systemem szybkiego montażu m.in. na stopce ISO aparatu oraz na standardowych statywach.
Zasilanie paneli Thea LED 308 realizowane jest za pomocą popularnych akumulatorów kamerowych typu Sony NP-F970 (7,4V). Istnieje także możliwość wykorzystanie do tego celu akumulatorów standardu Panasonic VBG6 za pomocą dodatkowego adaptera (dostępnego oddzielnie). W zestawie z panelem dostarczany jest zasilacz sieciowy, który umożliwia wykorzystanie lampy w sposób stacjonarny. Ponadto, za pomocą dostępnego oddzielnie przewodu Quadralite PowerPack Lx możliwe jest podłączenie baterii Quadralite PowerPack 58 o pojemności 5800 mAh.
Sprzedawany zestaw zawiera:
- panel led Quadralite Thea 308
- podstawkę
- pilot radiowy
- zasilacz sieciowy
- dyfuzor
- żółty dyfuzor
- niebieski dyfuzor
- uchwyt ręczny
- oryginalne opakowanie
Gwarancja konsumencka:
- 2 lata
| Wymiary | 120mm x 38mm x 15mm |
| Waga | 480g |
| Jasność | 860Lux (1m) |
| Wymagana temperatura | -10~50°C |
| Moc | 21W |
| Zasilanie | akumulator 7.4V NP-F970, Quadralite PowerPack 45/58 (przez dedykowany kabel Quadralite), akumulator Panasonic VBG6 (przez dedykowany adapter Quadralite), DC 6.5~12V |
| Regulacja mocy | 10%~100% |
| Sterowanie mocą | z poziomu lampy lub pilota radiowego |
| Wyświetlacz | Tak |
| Kanały/grupy | 16/6 |
| Liczba diod LED | 308 |
| Temperatura barwowa | 5600 ±300K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 95 |
| TLCI (Qa) | 94 |

