Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Quadralite Thea 260 panel LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Thea LED 260 to panele oświetleniowe zaprojektowane specjalnie do zastosowań mobilnych. Źródłem światła są diody LED o wysokim współczynniku odwzorowania kolorów (CRI >95). Lampa emituje do 2200 luxów (0.5m/5600K) światła najwyższej jakości, pozbawionego efektu migotania i pozwala na regulację temperatury barwowej w zakresie 3300-5600 K. Z tyłu lamy umieszczono panel sterujący, za którego pomocą można ustawiać jasność oraz temperaturę barwową. Bezprzewodowy pilot umożliwia zdalne sterowanie lampą w studiach lub w trudno dostępnych miejscach w plenerze. Dzięki krawędziowemu usytuowaniu diod i wydajnemu dyfuzorowi panel świeci równomiernie całą powierzchnią. Skutkuje to tym, że Thea LED 260 pozwala oświetlić scenę bez niepożądanego efektu wielokrotnych cieni.
Ponadto wysoka funkcjonalność paneli Thea LED 260 wynika z niewielkich rozmiarów i małej masy. Sam panel waży jedynie 950g i jest niezwykle płytki (15mm). Jest też wyposażony w uchwyt mocujący z regulacją pochyłu i systemem szybkiego montażu. Dzięki temu lampę można łatwo i szybko zamontować na standardowych statywach oświetleniowych bez używania dodatkowych akcesoriów. Zasilanie paneli Thea LED 260 realizowane jest za pomocą popularnych akumulatorów kamerowych typu Sony NP-F970 (7,4V). Istnieje także możliwość wykorzystanie do tego celu akumulatorów standardu Panasonic VBG6 za pomocą dodatkowego adaptera (dostępnego oddzielnie). W zestawie z panelem dostarczany jest zasilacz sieciowy, który umożliwia wykorzystanie lampy w sposób stacjonarny. Ponadto, za pomocą dostępnego oddzielnie przewodu Quadralite PowerPack Lx możliwe jest podłączenie baterii Quadralite PowerPack 58 o pojemności 5800 mAh.
Sprzedawany zestaw zawiera:
- panel led Quadralite Thea 260
- uchwyt
- zasilacz sieciowy
- pilot radiowy
- oryginalne opakowanie
Gwarancja konsumencka:
- 2 lata
| Wymiary | 360 x 240 x 27mm |
| Waga | 917g |
| Jasność | 2050lx (0.5m/4500K), 2050lx (0.5m/3300K), 2200lx (0.5m/5600K) |
| Moc | 30W |
| Zasilanie | 2x akumulator 7.4V NP-F97, Quadralite PowerPack 45/58 (przez dedykowany kabel Quadralite), 2x akumulator Panasonic VBG6 (przez dedykowany adapter Quadralite), DC 13~16.8V |
| Regulacja mocy | 10%~100% |
| Sterowanie mocą | z poziomu lampy lub pilota radiowego |
| Kanały/grupy | 16/6 |
| Liczba diod LED | 260 |
| Temperatura barwowa | 5600 ±300K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 95 |
| TLCI (Qa) | 94 |

