Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Quadralite Thea 170 panel LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Thea LED 170 to panele oświetleniowe zaprojektowane specjalnie do zastosowań mobilnych. Źródłem światła są diody LED o wysokim współczynniku odwzorowania kolorów (CRI >85). Lampa emituje do 390Lux (1m) światła najwyższej jakości, pozbawionego efektu migotania o temperaturze barwowej w zakresie 5500~6500K. Z tyłu lamy umieszczono panel sterujący, za którego pomocą można ustawiać jasność.
Dzięki dedykowanym dyfuzorom (biały i żółty) panel świeci równomiernie całą powierzchnią. Skutkuje to tym, że Thea LED 170 pozwala oświetlić scenę bez niepożądanego efektu wielokrotnych cieni.
Ponadto wysoka funkcjonalność paneli Thea LED 170 wynika z niewielkich rozmiarów i małej masy. Sam panel waży jedynie 420g i jest niezwykle płytki (45mm). Jest też wyposażony w uchwyt mocujący z regulacją pochyłu i systemem szybkiego montażu m.in. na stopce ISO aparatu oraz na standardowych statywach.
Zasilanie paneli Thea LED 170 realizowane jest za pomocą popularnych akumulatorów kamerowych typu Sony NP-F970 (7,4V). Istnieje także możliwość wykorzystanie do tego celu akumulatorów standardu Panasonic VBG6 za pomocą dodatkowego adaptera (dostępnego oddzielnie). Dodatkowo można użyć 8 akumulatorów AA. W zestawie z panelem dostarczany jest zasilacz sieciowy, który umożliwia wykorzystanie lampy w sposób stacjonarny. Ponadto, za pomocą dostępnego oddzielnie przewodu Quadralite PowerPack Lx możliwe jest podłączenie baterii Quadralite PowerPack 58 o pojemności 5800 mAh.
Sprzedawany zestaw zawiera:
- panel led Quadralite Thea 170
- uchwyt
- dyfuzor
- żółty dyfuzor
- oryginalne opakowanie
Gwarancja konsumencka:
- 2 lata
| Wymiary | 172 x 108.6 x 45mm |
| Waga | 420g |
| Jasność | 390 luxów (1m) |
| Wymagana temperatura | -10~55°C |
| Moc | 10 W |
| Zasilanie | 8xAA, akumulator 7.4V NP-F970, Quadralite PowercPack 45/58 (podłączony przez dedykowany przewód Quadralite PowerPack Lx power cable), akumulator Panasonic VBG6 (odłączony przez dedykowany adapter Quadralite Thea LED Panasonic VBG6 Battery Adapter) |
| Wyświetlacz | Tak |
| Liczba diod LED | 170 |
| Temperatura barwowa | 5500~6500K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 85 |
| TLCI (Qa) | 70 |

