Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Podstawa Manfrotto do ML012
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Baza z gniazdem żeńskim i wyjmowaną końcówką na lampę błyskową idealnie nadaje się do oświetlania z niskich pozycji tła lub innych przedmiotów.
Specyfikacja:
| Waga | 1000 g |
|---|---|
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, 5/8″ (16mm) gniazdo, 5/8″ (16mm) trzpień |
| Długość po złożeniu | 9 cm |
| Kolor | Black |
| Srednica podstawy | 60 cm |
| Przekrój nogi | rectangular |
| Materiał podstawy | Stal |
| Udźwig | 15 kg |
| Wysokość minimalna | 9 cm |
| Średnica nogi | 20x5mm |

