Nowości
Stabilizator DJI Ronin-SC
Stabilizator DJI Ronin-SC
1 599,00 zł
szt.
DJI Charging Kit Osmo Action
DJI Charging Kit Osmo Action
389,00 zł
szt.
Promocje
XRITE i1 Display Pro
XRITE i1 Display Pro
889,00 zł 780,00 zł
Quadralite Navigator Xn dla sys. Nikon
Quadralite Navigator Xn dla sys. Nikon
415,00 zł 355,00 zł
szt.
LOWEPRO Protactic BP 450 AW II
LOWEPRO Protactic BP 450 AW II
1 250,00 zł 885,00 zł
szt.
Quadralite Reporter 360 TTL Canon
Quadralite Reporter 360 TTL Canon
2 395,00 zł 1 890,00 zł
szt.
LOWEPRO ProTactic BP 350 AW II
LOWEPRO ProTactic BP 350 AW II
1 084,00 zł 754,00 zł
szt.
Quadralite Reporter 360 TTL Nikon
Quadralite Reporter 360 TTL Nikon
2 395,00 zł 1 890,00 zł
szt.
Quadralite Stroboss 60 Canon
Quadralite Stroboss 60 Canon
565,00 zł 465,00 zł
szt.
Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.

PocketWizard FlexTT5 do Panasonic zestaw 2 szt.

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 1 - 2 dni robocze
Cena: 1 899,00 zł 1899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: POCKETWIZARD
Kod produktu: PWFX-TT5PA
Pin It

Opis

PocketWizard FlexTT5 do Panasonic

Użyj transceivera PocketWizard FlexTT5 do sterowania pojedynczymi lub wieloma kamerami Panasonic Lumix Speedlite.

Możesz teraz umieścić lampy pracujące w TTL lub manualne w dowolnym miejscu, aby oświetlić scenę: w rogach, poza polem widzenia i w jasnym świetle słonecznym.
FlexTT5 jest kompatybilny z dowolnym radiem PocketWizard do uruchamiania manualnych lamp błyskowych lub zdalnego wyzwalania migawki w aparacie.

Transceiver FlexTT5 dla Panasonic to urządzenie zdalnego wyzwalania i sterowania zaprojektowane specjalnie dla lamp błyskowych Panasonic Lumix.

Ze swoimi 52 kanałami na 26 częstotliwościach, FlexTT5 oferuje bezprzewodową kontrolę ekspozycji TTL na 1 lub wiele lamp przy imponujących odległościach porównywalnych z innymi produktami radiowymi PocketWizard.

PowerTracking automatycznie dostosowuje się do zmian prędkości migawki, przysłony lub ISO. Dystrybucja na 3 grupy błysków jest możliwa przy nieograniczonej liczbie lamp na grupę.

Szybkość synchronizacji jest również obsługiwana dla czasów otwarcia migawki krótszych niż standardowe szybkości synchronizacji producenta.
Inny typ HSS - HyperSync używa precyzyjnego pomiaru czasu, aby uzyskać więcej światła z lampy błyskowej i jest idealny do używania zasilaczy lub lamp o dużej mocy do zamrożenia działania lub zarządzania poziomem światła otoczenia przy czasach otwarcia migawki nawet 1/1250 sek.
Tryb Auto-Relay może zdalnie wyzwalać zarówno kamerę, jak i lampę błyskową z / lub bez kontroli TTL lub jednocześnie w obu.

PocketWizard FlexTT5 jest kompatybilny z PocketWizard, co oznacza, że będzie działać ze wszystkimi urządzeniami radiowymi PocketWizard i produktami partnerów OEM, takimi jak te w Profoto, Bowens, Dynalite i Lumedyne migają w trybie bez TTL, pod warunkiem, że są na tej samej częstotliwości.
FlexTT5 posiada komunikację USB, która pozwala korzystać z bezpłatnego narzędzia do ulepszania funkcji, takich jak ustawienia HyperSync i korzystać z aktualizacji przyszłego transceivera.

Szczegółowe funkcje PocketWizard FlexTT5:

Ręczna kontrola mocy
Zdalnie dostosuj ręczne ustawienia mocy lamp w maksymalnie trzech strefach (grupach). Możesz mieć tyle lamp w każdej grupie, ile chcesz
PowerTracking
Automatycznie dostosowuje się do zmian czasu otwarcia migawki, przysłony lub ISO podczas pracy w trybie TTL. Strzelaj beztrosko, bez konieczności regulacji oświetlenia
HSS
Uzyskaj więcej światła, krótszy czas przeładowania lamp i więcej zdjęć na baterię dzięki trybowi szybkiej synchronizacji Panasonic (HSS), zoptymalizowanemu przez technologię ControlTL PocketWizard.
Teraz możesz skorzystać z tej wspaniałej funkcji i fotografować szeroko w pełnym słońcu ze zdalnymi lampami błyskowymi
HyperSync
HyperSync jest w stanie wykorzystać znacznie więcej energii w porównaniu do HSS z pulsem. Umożliwia także fotografom osiągnięcie szybszych prędkości synchronizacji X przy użyciu precyzyjnego pomiaru czasu, aby dopasować czas trwania i krzywą mocy lampy błyskowej do ruchomych kurtyn migawki. Pozwala to na uzyskanie większej ilości światła w obrazie, niż może zapewnić HSS i działa z lampami o większej mocy
Kompatybilność z PocketWizard
Współpracuje ze wszystkimi wyzwalaczami PocketWizard na tej samej częstotliwości, w tym z produktami Partnerów PocketWizard OEM, takimi jak mierniki Sekonic i Profoto, Bowens, Calumet, Dynalite, Lumedyne, Norman i Photogenic dla standardowych wyzwalaczy i HyperSync
Narzędzie PocketWizard
Korzystając ze standardowego połączenia USB i bezpłatnego narzędzia PocketWizard, można łatwo skonfigurować ustawienia kanałów, wybrać czas HyperSync, dostosować zegary trybu uśpienia i zaktualizować produkt do najnowszego oprogramowania układowego, dzięki czemu wyzwalacze FlexTT5 będą praktycznie „odporne na przyszłość”
Auto-Sensing Transceiver Technology
Technologia Auto-Sensing Transceiver firmy PocketWizard umożliwia automatowi FlexTT5 automatyczne przełączanie między trybem nadawania i trybem odbioru, co zwiększa elastyczność pracy
Tryb automatycznego przekazywania
Łatwo uruchom zdalnie aparat zsynchronizowany ze zdalną lampą błyskową w trybie automatycznego przekazywania. Umieść aparat w miejscu, w którym nie możesz być, i używaj zdalnego oświetlenia TTL lub bez TTL lub obu jednocześnie
ZoneControl
Użyj menu lampy błyskowej aparatu Panasonic, aby kontrolować moc do 3 grup (stref) światła
Aparat / porty flash
Nadajnik-odbiornik FlexTT5 ma dwa porty wtykowe do użytku zdalnego z aparatami  i innymi lampami

PocketWizard FlexTT5 specyfikacja techniczna:

Transmisja radiowa
Kanały: 52
Grupy: 3 (A, B, C)
Zasięg: 304.8 m
Częstotliwość: 340 to 354 MHz
Ogólne
Tryby pracy: TTL
Porty / sposoby podłączenia
1 x 3.5 mm (Migawka aparatu)
1 x 3.5 mm (Lampa)
1 x Mini-USB
Mocowanie
Dół: gniazdo 1/4"
Góra: gorąca stopka
Zasilanie: 2 x AA
Parametry środowiskowe
Temperatura pracy: -15 to 49°C
Temperatura przechowywania: -30 to 85°C
Fizyczne
Wymiary: 9.2 x 7.3 x 3.6 cm
Waga: 153.1 g

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl