Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Plecak na drona DJI Phantom, DSLR, Lap 17"
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plecak Drone D1 jest pierwszym modelem z nowej serii Aviator Collection firmy Manfrotto.
Jest to zupełnie nowy koncept toreb zaprojektowanych do transportowania quadocopterów DJI Phantom wraz z akcesoriami.
Plecak zaprojektowany z niebywałą starannością dbając o dopasowanie do najnowszych dronów. Jest lekki i odporny na działanie wody.
Najważniejsze cechy plecaka:
Wszechstronność transportowania
Plecak pomieści drona wraz z pilotem sterowania i dodatkowymi akcesoriami, dodatkowo lustrzankę cyfrową. System All-in-One (wszystko w jednym) spowoduje, że realizując zdjęcia za pomocą drona będziemy mogli również wykonać dokumentację zza kulis aparatem umieszczonym na statywie. Do transportu statyw można przytroczyć na zewnatrz plecaka
Szybkie zabezpieczenie drona
Plecak pozwala na szybką zmianę miejsca realizacji zdjęć. Kiedy potrzebujemy, aby dron pozostał gotowy do akcji, możemy umieścić go w specjalnej kieszeni, wystarczy rozsunąć zamek, umieścić drona i spiąć klamry. Dron wraz z kamerą pozostanie zabezpieczony wewnątrz, a wirniki pozostaną na zewnątrz plecaka.
Kieszeń na laptopa
Plecak posiada dedykowaną kieszeń na laptopa 17” i tablet, dzięki czemu użytkownik może sprawdzić swoją prace i natychmiast podzielić się realizacją.
Plecak dedykowany dla modeli:
DJI Phantom 1, DJI Phantom FC40, DJI Phantom 2, DJI Phantom 2 Vision, DJI Phantom 2 Vision+, DJI Phantom 3 Standard, DJI Phantom 3 Advanced, DJI Phantom 3 Professional, serii DJI Phantom 4 Pro i podobnych.
Główne cechy:
-
Regulowane przegrody
Modułowe, łatwe w użyciu przegrody pozwalające na dowolne dostosowanie przestrzeni wewnątrz torby czyniąc ją jeszcze praktyczniejszą.
Wodoodporny
Specjalna impregnacja tkanin zapobiegająca wsiąkaniu wilgoci.
Zewnętrzne mocowanie statywu
Torba posiada system zewnętrznego montowania statywu.
Przegroda na tablet
Kieszeń dedykowana na tablet. Dokładne wymiary w specyfikacji.
Osłona przeciwdeszczowa
Pokrowiec przeciwdeszczowy w zestawie.
Dedykowana kieszeń na laptopa
Kieszeń zabezpieczająca laptopa w transporcie. Dokładne wymiary w specyfikacji.
Specyfikacja:
| Waga | 1900 g |
|---|---|
| Kolekcja/Seria | Aviator |
| Rodzaj sprzętu | Dron, Lustrzanka |
| Liczba obiektywów | 1 |
| Uchwyt na statyw | Tak |
| Miejsce na rzeczy osobiste | Tak |
| Kolor | Black |
| Materiał | Nylon, RipStop, Tkanina syntetyczna |
| Zewnętrzna wysokość | 56 cm |
| Zewnętrzna długość | 34 cm |
| Zewnętrzna szerokość | 23 cm |
| Przegroda główna - wysokość | 54 cm |
| Przegroda główna - długość | 30 cm |
| Przegroda główna - szerokość | 16 cm |
| Przegroda na laptop - wysokość | 54 cm |
| Przegroda na laptop - długość | 30 cm |
| Przegroda na laptop - szerokość | 2.5 cm |
| Przegroda na drona - wysokość | 41 cm |
| Przegroda na drona - długość | 30 cm |
| Przegroda na drona - szerokość | 16 cm |
| Przegroda na kontroler - wysokość | 11 cm |
| Przegroda na kontroler - długość | 21 cm |
| Przegroda na kontroler - szerokość | 12 cm |
| Rodzaj torby | Backpack |
| Wkład na aparat - wysokość | 13 cm |
| Wkład na aparat - długość | 26 cm |
| Wkład na aparat - szerokość | 15 cm |
| Wodoodporny | [empty] |

