Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
POCKETWIZARD FlexTT6 Canon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pocket Wizard FlexTT6 to nadajnik i odbiornik radiowy przekazujący pełną kontrolą i automatykę błysku E-TTL II drogą radiową. Umieszczony w sankach aparatu, dużo skuteczniejszy i pewniejszy od systemów na podczerwień, może być stosowany na odległościach kilkuset metrów bez jakiejkolwiek straty sygnału. Lampę można umieścić w każdym, nawet najbardziej niedostępnym miejscu i cieszyć się błyskiem bez plątaniny kabli.
Specjalnie zaprojektowany system ControTTL w czasie rzeczywistym przekazuje informacje z aparatu do lampy. Wszystkie zmiany są natychmiast rejestrowane i kalkulowane. Praca wygląda tak samo jak z lampą umieszczoną w sankach aparatu, tylko mamy możliwość regulacji odległości aparat-lampa w zakresie kilkuset metrów.
PocketWizard FlexTT6 jest w pełni kompatybilny z najnowszymi produktami Canona: 5D Mark IV, 6D Mark II, 1D X Mark II, 80D, 77D i T7i oraz 600 EX II-RT i 430 EX III-RT
Nowy model współpracuje ze wszystkim nadajnikami i odbiornikami PocketWizard dostępnymi w ofercie producenta.
Zawartość opakowania
- urządzenie
- kabel USB
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna
Warunki gwarancji
- Okres gwarancji - 2 lata
Cechy i dane techniczne:
| Kompatybilność | PocketWizard - wszystkie nadajniki i odbiorniki |
| Współpraca z zewnętrzną lampą błyskową | tak |
| Terminal lamp studyjnych | tak |
| Tryby pracy | Manual, TTL |
| Najkrótszy czas synchronizacji | 1/8000s |
Wyzwalacze radiowe
| Kompatybilność | Canon E-TTL II |
| Maksymalny zasięg | 365 m |
| Częstotliwość | 433.42 - 434.42 MHz |
| Kanały | 52 |
| Zasilanie | 2xAA (IEC:LR6) Rekomendujemy baterie alkaiczne. Inne rodzaje (NiMH, NiCad, Litowe) dozwolone |
| Żywotność baterii | 60 godzin |
| Strefy | 3: A-B-C |
| Maksymalna prędkość (klatek na sekundę) | 8 |
| Minimalny czas kontaktu przy odbiorze [ms] | 80 |
| Wymiary [mm] | 9.2 x 7.3 x 3.6 cm |
| Mocowanie | Gorąca stopka, gwinta 1/4-20, pętla do linki, Velcro |
| Antena [mm] | 69mm, gumowana, obrót o 180 stopni |
| Waga [g] | 153 g |
| Temperatura pracy | -30 / 85 °C |

