Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Namiot bezcieniowy Puluz 80cm LED 8500 lumenów
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



| Model | PU5080 |
|---|---|
| Rozmiar | 80x80x80cm |
| Ilość Paneli LED | 2 |
| Ilość diod LED | 156 |
| Ilość Lumenów | 8500lm |
| Barwa światła | 5500K |
| Moc wyjściowa | 80W |
| Zasilanie | Kabel AC 110-250V |
| Namiot Bezcieniowy | x1 |
|---|---|
| Okablowanie + zasilacz | x1 |
| Tła | Czarne, Białe, Pomarańczowe, |
| Futerał transportowy | x1 |

