Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Monopod Manfrotto 290 carbon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
290 Monopod karbonowy Monopod serii 290 to 4-sekcyjny monopod z włókna węglowego. Wykorzystanie kompozytu karbonowego powoduje lekkość i sztywność, i gwarantuje stabilne wsparcie dla aparatu i zminimalizowanie drgań. Budowę monopodu cechuję zwarta konstrukcja i wygoda w transportowaniu. Pasek na nadgarstek oraz gumowy uchwyt zapewnia pewne trzymanie i zwiększenie przyczepności. Wytrzymałe blokady magnezowe, z możliwością regulacji napięcia nóg, umożliwiają indywidualne nastawy zacisków oraz przeciwdziałanie skutkom starzenia i zużycia, utrzymując monopod w pełni funkcjonalny przez długie lata. Monopod posiada bezpośrednie łączenie do aparatu lub głowicy za pomocą śruby mocującej 1/4” lub 3/8”.
| Waga | 500 g |
|---|---|
| Materiał | CarbonExact |
| Wysokość minimalna | 49 cm |
| Wysokość maksymalna | 151 cm |
| Podstawa z płynnym ruchem | Nie |
| Średnice nóg | 14.7, 18.2, 21.7, 25.3 mm |
| Udźwig | 5 kg |
| Ilość sekcji | 4 |
| Mocowanie | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski |
| Kolor | Black |
| Rodzaj głowicy | Inne |
| Torba w zestawie | none |
| Długość po złożeniu | 49 cm |
| Easy Link | No |
| Przechył przód-tył | 5 |
| Rodzaj nóg | Pojedyncze |
| Zaciski | Zatrzaski |
| Maskymalna temperatura pracy | 60 C |
| Minimalna temperatura pracy | -30 C |
| Rączka w komplecie | Nie |
| Rodzaj płytki | Z gwintem 1/4-20″ i gwintem 3/8″ |
| Szybkozłączka | Nie |
| Regulacja oporu w pochyle | NONE |
| Średnica platformy | 60 mm |

