Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Manfrotto kolumna z półkulą do 190
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Innowacyjny system użyty w tych kolumnach centralnych umożliwia szybkie wypoziomowanie głowicy z aparatem lub sprzętem video, bez konieczności dokonywania czasochłonnych zmian długości oraz kąta nachylenia każdej z nóg statywu osobno. Kłopot z poziomowaniem w czasie wykonywania zdjęć oraz przede wszystkim video-filmowania został zażegnany przez Manfrotto dzięki zastosowaniu półkuli poziomującej o średnicy 50 mm umieszczonej na szczycie kolumny centralnej. Pozwala to na niezależne ustawienie kąta nachylenia płytki mocującej aparat w stosunku do statywu. Blokowanie oraz odblokowywanie półkuli odbywa się za pomocą umieszczonego w dole kolumny obracanego uchwytu, który należy odłączyć w czasie zakładania kolumny do statywu. Platforma umieszczona na półkuli kolumny posiada poziomnicę oraz śrubę z gwintem 3/8” do mocowania głowic foto lub video.
| Waga | 455 g |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Podstawa | Półkula |
| Kolor | Black |
| Udźwig | 5 kg |
| Poziomica (ilość) | 1 |
| Długość akcesoriów | 40.4 cm |
| Mocowanie | 3/8″ gwint męski |

