Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Manfrotto kolumna 48-80cm do statywu ML012B
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolumna do statywu Backlite, długość 48-80cm.
Specyfikacja:
| Waga | 320 g |
|---|---|
| Mocowanie (dół) | 5/8″ (16mm) gniazdo, 3/8″ gwint męski |
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 5/8″ (16mm) gniazdo |
| Długość po złożeniu | 47 cm |
| Kolor | czarny |
| Średnica kolumny | 22, 19 mm |
| Materiał kolumny | Aluminium |
| Długość maksymalna | 74,5 cm |
| Długość minimalna | 47 cm |

