Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Manfrotto głowica X-PRO-BHQ6 kulowa z płytką Q6
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalna głowica kulowa Manfrotto o udźwigu 10 kilogramów i nowym potrójnym systemie blokowania kuli gwarantuje stabilność i płynność pracy. Niezwykle precyzyjna, niewymagająca smarowania konstrukcja pozwala na precyzyjne kadrowanie. Innowacyjna, ergonomiczna, kompaktowa, wykonana z lekkiego magnezu, co zapewnia długą wytrzymałość i niską wagą własną.
| Waga | 520 g |
|---|---|
| Kolekcja/Seria | X-PRO Ball Head |
| Udźwig | 10 kg |
| Materiał | Aluminium, Magnez |
| Rodzaj głowicy | Głowica kulowa |
| Mocowanie górne | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint żeński |
| Średnica podstawy | 60 mm |
| Rodzaj płytki | MSQ6PL |
| Regulacja oporu | Tak |
| Przechył przód-tył | -90° / +40° |
| Przechył na bok | -90° / +40° |
| Obrót w panoramie | 360 |
| Średnica kuli | 45 mm |
| Blokada kuli | Tak |
| Poziomica (ilość) | 2 |
| Kolor | Czarny |
| Easy Link | Nie |
| Niezależna blokada panoramy | Tak |
| Niezależna blokada pochyłu | Tak |
| Maskymalna temperatura pracy | 60 C |
| Minimalna temperatura pracy | -30 C |
| Rączka w komplecie | Nie |
| Regulacja oporu w panoramie | Nie |
| Szybkozłączka | Tak |
| Wysokość | 11.5 cm |
|
Regulacja oporu w pochyle |
Nie |

