Strefa Marek
Wybierz z listy producenta aby zobaczyć listę jego produktów jakie proponujemy do sprzedaży.
Manfrotto głowica 3D - MH8043W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Manfrotto MH804RC2 MKII
Głowica 3 kierunkowa wykonana jest z niezwykle trwałego i lekkiego tworzywa Adapto.
Nowa głowica 804 oznaczona jako MH8043W lub potocznie nazywana 804RC2 MKII jest bardziej kompaktowa dzięki zsuwanym dźwigniom wyposażonym w ergonomiczne i pewniejsze gumowe uchwyty.
Opatentowany system wbudowanej sprężyny pozwala na uniknięcie ruchu przechylenia głowicy, aby zrekompensować przeciążenie poza centralną oś głowicy. Zastosowano również idealnie dopasowany niski profil gniazda mocowania płytki w głowicy.
| Waga | 750 g |
|---|---|
| Udźwig | 4 kg |
| Materiał | Technopolimer |
| Rodzaj głowicy | 3 kierunkowa |
| Mocowanie | 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint żeński |
| Średnica podstawy | 60 mm |
| Rodzaj płytki | 200LT-PL |
| Regulacja oporu | Nie |
| Przechył przód-tył | -30° / +90° |
| Przechył na bok | -30° / +90° |
| Obrót w panoramie | 360 |
| Blokada kuli | Nie |
| Poziomica (ilość) | 1 |
| Kolor | czarny |
| Easy Link | nie |
| Niezależna blokada panoramy | tak |
| Niezależna blokada pochyłu | tak |
| Maskymalna temperatura pracy | 60 C |
| Minimalna temperatura pracy | -30 C |
| Rączka w komplecie | tak |
| Regulacja oporu w panoramie | nie |
| Szybkozłączka | Tak |
| Wysokość | 12 cm |
| Regulacja oporu w pochyle | nie |

